top of page

En trygg samarbetspartner

Smålandsinredningar är en trygg samarbetspartner,

som hjälper er att nå era mål med hjälp av inredningar

HÅLLBARHET - MED RENT SAMVETE

Designprocess Butiksinredningar
KVALITET

Smålandsinredningars mål är att alltid ge kunden mer än dom förväntar sig. Det är därför våra kunder återkommer efter 20 år, när nästa generations butiksägare vill bygga om.

Smålandsinredningar

Storgatan 9

577 76  Järnforsen

Sweden

Växel: +46 (0) 495 - 24 95 50

info@smalandsinredningar.se

Postadress:

Smålandsinredningar

Box 113

577 05  Järnforsen

Marcus Kahn

Konstruktion 

+46 (0) 495 - 24 95 56

+46 (0) 70 - 538 77 99

marcus@smalandsinredningar.se

Daniel Windborg

Ytbehandling 

+46 (0) 495 - 24 95 65

Mikael Nilsson

Marknad / Design / Försäljning

+46 (0) 495 - 24 95 57

+46 (0) 72 - 644 16 00

mikael.n@smalandsinredningar.se

Jan Elofsson

Produktion avdelning

+46 (0) 495 - 24 95 61

jan@smalandsinredningar.se

Monika König

Lager 

+46 (0) 495 - 24 95 63

monika@smalandsinredningar.se

Joakim Gustafsson

VD / Försäljning

+46 (0) 495 - 24 95 53

+46 (0) 70 - 532 91 71

joakim.g@smalandsinredningar.se

Camilla Lindström

Ekonomi 

+46 (0) 495 - 24 95 52

camilla@smalandsinredningar.se

Mikael Adolfsson

Montering 

+46 (0) 495 - 24 95 62

mikael.adolfsson@smalandsinredningar.se

Vår
historia

Smålandsinredningar har varit ett

inredningssnickeri i Järnforsen

Småland, sedan 1926.

SMÅLANDSINREDNINGAR

Smålandsinredningar ingår i Lundahl & Hall koncernen, vilket ger oss styrka i motgång och medvind. Som verksamhet är vi det lilla småländska företaget, med mycket omtanke och flexibilitet. 

About Us

This is a space to tell users about yourself and your business. Let them know who you are, what you do, and what this website is all about. Double click to start editing.

Hej
Jag har ett intressant projekt på gång, där ni eventuellt, skulle kunna vara en ny samarbetspartner. Kontakta mig så kan jag berätta mer

Tack för ditt meddelande!

bottom of page