Välkommen till Smålandsinredningar

Smålandsinredningar

Storgatan 9

577 76  Järnforsen

Sweden

Växel: +46 (0) 495 - 24 95 50

info@smalandsinredningar.se

Postadress:

Smålandsinredningar

Box 113

577 05  Järnforsen

Marcus Kahn

Konstruktion / beredning avdelning

+46 (0) 495 - 24 95 56

+46 (0) 70 - 538 77 99

marcus@smalandsinredningar.se

Daniel Windborg

Ytbehandling avdelning

+46 (0) 495 - 24 95 65

daniel@smalandsinredningar.se

Mikael Nilsson

Försäljning / Marknad. Design avdelning

+46 (0) 495 - 24 95 57

mikael.n@smalandsinredningar.se

Jan Elofsson

Produktion avdelning

+46 (0) 495 - 24 95 61

jan@smalandsinredningar.se

Monika König

Lager avdelning

+46 (0) 495 - 24 95 63

monika@smalandsinredningar.se

Joakim Gustafsson

VD / Försäljning

+46 (0) 495 - 24 95 53

+46 (0) 70 - 532 91 71

joakim.g@smalandsinredningar.se

Camilla Lindström

Ekonomi avdelning

+46 (0) 495 - 24 95 52

camilla@smalandsinredningar.se

Mikael Adolfsson

Montering avdelning

+46 (0) 495 - 24 95 62

mikael.adolfsson@smalandsinredningar.se

Hej
Jag har ett intressant projekt på gång, där ni eventuellt, skulle kunna vara en ny samarbetspartner. Kontakta mig så kan jag berätta mer

Tack för ditt meddelande!

Cookies

 

En cookie är en liten textfil som webbplatsen du besöker begär att få spara på din dator. Du bestämmer själv hur din dator hanterar cookies genom inställningarna i din webbläsare.

Vi tar hjälp av både förstaparts- och tredjepartscookies för olika ändamål. En del av de cookies som läggs på din dator raderas då du lämnar vår webbplats (sessionscookies) medan andra ligger kvar i upp till 2 år på din dator för att webbplatsen ska kunna känna igen dig från gång till gång om du återkommer (permanenta cookies).

Vi registrerar ingen information om besökarens IP-adress, därför kan informationen om dig aldrig kopplas samman med din identitet.

Vi använder cookies på vår webbplats för att:

Underlätta användningen av webbplatsen och göra så att sidorna ska laddas snabbt på din dator. (Förstaparts sessionscookie)

Med hjälp av analysverktygen Google Analytics (tredjeparts sessions- och permanenta cookies) samla in statistik om hur våra besökare rör sig på webbplatsen, till exempel:

 

– Om besökaren har varit på webbplatsen tidigare

– Varifrån besökaren har klickat sig in till vår webbplats

– Vilka sidor som besöks på webbplatsen

– Hur lång tid besöket tar

– Vilken webbläsare som används

 

Har du frågor om cookies på vår webbplats är du välkommen att kontakta oss på info@smalandsinredningar.se.